šipky

Cross znovu padl v prvním zápase, tuhé bitvy zvládli s Aspem a Chizzym!

Bývalý mistr světa Rob Cross padl na prvním šipkařském turnaji nové sezóny hned s prvním soupeřem, vyřadil jej Mervyn King. Až v rozhodujícím 19. legu si vybojovali postup Nathan Aspinall a Dave Chisnall.

Mizérie 30letého šipkaře, který v roce 2018 zvedl nad hlavu trofej pro mistra světa. Po brzkém vypadnutí z mistrovství světa končí stejně jako vloni i na Masters hned po prvním zápase.

King si vytvořil náskok již 5:1. Ačkoliv v závěru "Voltage" zabral, porážku již nezvrátil. "Král" si připsal další fantastický zápas, dosáhl průměr přes 101 a potvrdil svou vynikající formu. Po Durrantovi tak vypráskal i dalšího silného soupeře.

Výborně se vedlo i Jamesovi Wadeovi, který jednoznačně zdolal Chrise Dobeyho. Ten hrál podobně jako Cross "druhé housle" a potvrdil roli favorita.

Související obsah

Neskutečnou bitvu spolu svedli Mensur Suljovič a Nathan Aspinall. Rakouský šipkař si držel těsný náskok a vytvořil si v samotném závěru dvoulegové vedení.

Jenže za stavu 7:9 udržel "Asp" nervy na uzdě, brejkem snížil, následně vyrovnal, přežil i další Suljovičovy šipky na vítězství a nakonec v obrovském dramatu rozhodl.

Daryl Gurney hned v úvodu bitvy s Davem Chisnallem začal ztrácet, ale držel se zuby nehty v kontaktu a za vyrovnaného stavu 9:9 dospělo klání do rozhodující rundy, kde udržel pevnější ruku semifinalista z mistrovství světa.

Výsledky odpoledního programu The Masters:

Cross – King 5:10

Wade – Dobey 10:4

Aspinall – Suljovič 10:9

Chisnall – Gurney 10:9

Večerní program začíná v Milton Keynes ve 20.05. Živě jej můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události