Lens po vítězství v Montepellieru pokukuje po evropských příčkách

Lens pokračuje v překvapivých výkonech letošní sezóny. V posledním zápase si vyšláplo na Montpellier. Na jeho hřišti zvítězilo 2:1 a posunulo se už na šesté místo.

Lens nakročilo na hřišti trápícího se Montpellieru k vítězství už v sedmé minutě. Rohový kop byl sice odvrácen mimo pokutové území, ale tam se do míče opřel Cheick Doucouré a prostřelil Bertauda.

Další góly padaly až ve druhé půli. Krásnou branku si připravil na 67. minut Gaël Kakuta. Ten práskl do balonu z velké dálky a domácímu gólmanovi nedal absolutně žádnou šanci.

Montpellier snížil v 78. minutě. Nůžkami střihl Sepe Elya Wahi a vrátil svůj tým do hry. Jenže vyrovnat už se nepodařilo a Lens se posunulo na šesté místo Ligue 1. Naopak Montpellier prohrál potřetí v řadě a je jedenáctý.