Sparta Praha

Fotbalisté v e-akci: Známe finalisty Sparta Invitation Cupu!

Fotbalisté v e-akci: Známe finalisty Sparta Invitation Cupu!
Zdroj: Instagram

V dnešní době má většina solidních fotbalových klubů své esportové divize. Jinak tomu není ani u nás v České republice. Jednou ze soutěží, v rámci které mohou fotbalisté poměřit svoje síly ve virtuálním prostředí hry FIFA, je SPARTA INVITATION CUP pořádaný Sparta eSports.

Mezi týmy, které se Invitation Cupu letos účastní, patří pochopitelně i AC Sparta eSports.

Jejich konkurenční esportové celky zahrnují mimo jiné například FK Teplice, SuperSlavia, Bohemians či FK Jablonec. Kromě klasického turnaje Sparta Invitation Cup 2021 se souběžně odehrává i Turnaj osobností, do kterého byli pozváni Caabik, The Top, The Hateris a Gudu.

Máme za sebou již dva ze tří hracích dní. První skupina se odehrála v pátek 22. ledna a druhá o týden později, tedy 29. ledna. Do semifinále se ze skupin probojovali čtyři týmy, které se mezi sebou v playoff formátem BO5 utkají v pátek 5. února. Na začátku proti sobě budou postaveni AC Sparta esports versus FK Jablonec esports a SuperSlavia esports proti FK Teplice esports.

Vyvrcholení soutěže můžete v daný den sledovat od 17:00 na streamovací platformě Twitch. Komentátory pro tuto sezonu jsou staří známí The Johny a MichSako. Vítězný tým si z turnaje kromě slávy a uznání odnese i 20.000 Kč.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.