NHL

Pasta je zpět a hned bodoval, zářili Vaněček. Mrázek střídal kvůli zranění

Fanoušci se dočkali. David Pastrňák se po zranění vrátil na led a hned pomohl svému Bostonu k zisku jednoho bodu asistencí. V zápase se ale blýskl gólman Vítek Vaněček. To Petr Mrázek musel po střetu se spoluhráčem střídat již ve třetí minutě.

Ostře sledovaný souboj nejlepších střelců loňské základní části vyšel lépe Ovečkinovi, který se vrátil z karantény a v prodloužení si zapsal rozhodující zásah.

Bruins vybojovali bod v poslední minutě, kdy důrazný Pastrňák vybídl ke skórování McAvoye. Do statistik se nahrávkou zapsal i David Krejčí.

Titul pro druhou hvězdu večera zaslouženě patřil Vítkovi Vaněčkovi, který si připsal 37 zákroků a byl důležitým pilířem Capitals.