Cyklistika

Sagan si na Kanárech neužívá. Po pozitivním testu jde do karantény

Sagan si na Kanárech neužívá. Po pozitivním testu jde do karantény
Zdroj: Profimedia

Velká nepříjemnost potkala slovenského cyklistu Petera Sagana na jeho soustředění na Kanárských ostrovech. Se svým bratrem a dalším týmovým kolegou Erikem Baškou měli všichni pozitivní test na covid-19, takže zůstávají na slunečném ostrově zavření v izolaci.

Sagan o svém pozitivním testu informoval pomocí svého facebookového profilu. Soustředění na Gran Canarii probíhalo dobře do té doby, než přišly výsledky PCR testu před odletem zpátky domů.

"29. ledna jsme podstoupili PCR test v místní laboratoři, abychom se mohli vrátit domů. Naneštěstí výsledky nebyly takové, v jaké jsme doufali a všichni tři jsme pozitivní na covid-19," oznámil Sagan všem svým fanouškům.

For a few weeks now, my brother Juraj, our teammate Erik Baska, and I have been training in Gran Canaria. On January...

Zveejnil(a) Peter Sagan dne Sobota 6. nora 2021

Podle jeho slov se všichni tři cítí dobře, ale jsou uzavření v karanténě tisíce kilometrů od domova. "Doufejme, že příští testy už budou negativní a my se budeme moci vrátit k našemu normálnímu tréninkovému plánu tak brzy, jak jen to půjde," napsal na závěr.

Související obsah

31letý Slovák patří mezi nejlepší spurtery na světě. Zelený trikot z Tour de France za bodovací soutěž vyhrál sedmkrát, což je nejvíce v historii závodu.

V mezisezonní přestávce si Peter Sagan vyzkoušel rychlejší stroj, než je jeho bicykl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události