Fotbal

Nedělní virály: Vrbův příchod do Sparty a nechtěný hráč Rangers

Nedělní virály: Vrbův příchod do Sparty a nechtěný hráč Rangers
Zdroj: Profimedia

Je tu neděle, což znamená, že vám přinášíme souhrn sportovních vtipů a virálních obrázků či videí, které uplynulý týden kolovaly internetem. V hlavní roli byl tentokrát příchod Pavla Vrby na Spartu.

Začátkem týdne hokejovou NHL otřásla kauza v kabině New Yorku Rangers. Obránce Tony DeAngelo se po prohraném zápase údajně popral se svým brankářem Georgijevem, na což Rangers regovali přeřazením DeAngela na waivers listinu.

Z té si ho však žádný tým nevybral, a tak 25letý obránce zůstává hráčem Rangers, přestože v A-týmu již není. Pro newyorský klub je situace o to horší, že DeAngelo před sezonou podepsal dvouletý kontrakt na 4,8 milionu dolarů ročně. Vtipkuje se tedy o tom, že tímto incidentem se stal nejnenáviděnějším hráčem v lize.

Související obsah

True or false?

Zveejnil(a) Hockey Memes dne Pondl 1. nora 2021

Kapitán fotbalové Slavie Jan Bořil na konci minulého týdne použil nevybíravý úder loktem v souboji s jabloneckým Jovovičem. Sparťan Krejčí tak není sám, kdo se letos předvedl ostrými lokty.

Zveejnil(a) Neobjektivn Novin dne ter 2. nora 2021

Největším sportovním tématem v Česku byla výměna trenéra na Letné. Mnoho fanoušků Sparty se zlobilo kvůli angažování Pavla Vrby.

Václav Kotal na lavičce Sparty vydržel rok a jeho brzký konec tedy opět ukázal, že být trenérem na Letné je poslední roky velmi nevděčná práce.

Sparta si pod Vrbou poprvé zahraje v neděli večer proti Olomouci, ale někteří fanoušci už o nové strategii mají jasno, Vrba se pokusí z Dočkala udělat druhého Pavla Horvátha.

Zveejnil(a) Artmen dne Steda 3. nora 2021

Letenský klub nového trenéra představil pomocí čtyř slov začínajících na písmena z jeho příjmení. Netrvalo to dlouho a internetoví vtipálci slova nahradili čtyřmi kontroverzními jmény z fotbalového prostředí.

Dříve, když byste v Praze potkali člověka se štaflemi, tipovali byste, že je to možná malíř pokojů. Dnes je to jasné, podle žebříku poznáte správného fanouška Bohemians, který míří k Ďolíčku.

Jak poznte fotbalovho fanouka v roce 2021:

Zveejnil(a) Sportovn Hlky dne Sobota 6. nora 2021

V noci ze soboty na neděli se 57 body vytáhl basketbalista Steph Curry, ale ani to jeho Golden State na výhru nestačilo. Jeho výkon přesto obletěl svět a to i díky tomuto zásahu z třetí čtvrtiny.

Curry vystřelil sotva přešel půlící čáru, přestože neprobíhaly poslední vteřiny. 32letý Američan se prostě cítil v ráži, a tak si věřil i na takto daleký hod, který také náležitě oslavil.

Související obsah

Do virálů lze směle zařadit i podavače míčů v Austrálii, který si získal tamní publikum:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události