Borec na konec: Fantastické sólo Ovečkina nadchlo hokejový svět

Naprostou parádou se blýskl v posledním zápase Alexander Ovečkin. Bryskním sólem vypracoval střeleckou příležitost, po které skóroval Tom Wilson a doslova nadchl celý hokejový svět.

Ovečkin vykoupal celou obranu a celou akci korunoval parádním pasem do brankoviště, jenž dal Capitals dvougólové vedení.

To ale celku z hlavního města nevydrželo. Ovečkin sice exceloval. Podepsal se pod všechny čtyři góly (2+2), ale ani to nestačilo a Washington prohrál s Philadelphií 4:7.

Svým výkonem, za který od nás dostal palec nahoru, jen potvrdil geniální formu, ve které se aktuálně nachází. Nedávno překonal Mikea Gartnera v historické tabulce střelců.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonali Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.