MMA

Procházka zná nové datum bitvy s Reyesem! Opět to bude hlavní zápas

Procházka zná nové datum bitvy s Reyesem! Opět to bude hlavní zápas
Zdroj: Profimedia

MMA bojovník Jiří "Denisa" Procházka zná náhradní termín své odložené bitvy s Dominickem Reyesem. O posun v žebříčku bude bojovat na začátku května a půjde o hlavní zápas večera.

Procházkova bitva s trojkou polotěžké váhy se měla odehrát 27. února, jenže Reyes se zranil, takže tento očekávaný zápas musel být přerušen. Nyní už je známé datum. Procházka Reyese vyzve 1. května v Las Vegas.

Opět půjde o Fight Night, tedy nečíslovaný galavečer, kde nejde o titul, a také v náhradním termínu bude souboj Čecha s Američanem vrcholem večera. To znamená, že i když nepůjde o titul, bude se bojovat na pět kol.

 

"Denisa" v UFC debutoval 11. července loňského roku. Tehdy na Zápasnickém ostrově knokautoval Volkana Oezdemira a od té doby čekal na dalšího soupeře. Tím tedy bude v náhradním termínu Dominick Reyes.

 

Související obsah

Na Procházku nečeká nic lehkého. Před rokem byl Reyes velmi blízko titulu, ale Jonu Jonesovi podlehl těsně na body. V září dostal "Devastátor" druhou titulovou šanci, ale v bitvě o uvolněný titul byl knokautován Janem Blachowiczem. Procházka byl před příchodem do UFC šampionem japonské organizace RIZIN.

V lednu Procházka prozradil, jak měl naplánovanou přípravu na duel, který měl proběhnout v únoru:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události