Fotbal

Už zase? Neymar se zranil popáté před narozeninami své sestry

Už zase? Neymar se zranil popáté před narozeninami své sestry
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Příznivce Paris Saint-Germain rozesmutnila ve čtvrtek zpráva, ze jejich útočné eso Brazilec Neymar bude kvůli zranění chybět az měsíc. Někteří škarohlídi vsak vidí důvody jeho absence jinde. 29leteho fotbalistu totiž čeká již tradiční oslava jeho sestry.

Bude to znít až neuvěřitelně, ale Neymar na narozeninově party své sestry nechyběl pět let po sobě, a to i přesto, že termín oslavy vždy spadá do nabitého programu fotbalové sezony,


Útočník PSG si však pokaždé dokázal najit důvod, aby mohl odletět do Brazílie a rozjet pořádnou sambu. Často mu pak do karet hrálo zranění, které si v tomto období někdy až kuriózně způsobil.

Související obsah

Od roku 2015 tak pravidelně nemůže hrát následující utkání a ve svém volnu vyráží na narozeniny své sestry, které slaví 11. března. Na přelomu února a března se pak v Riu koná věhlasný karneval, který si Brazilec pravděpodobně nemůže také nechat ujít.Tato tradice se s ním táhne už od roku 2015, tedy už od angažmá v Barceloně, kde byl tehdy dva roky po sobě vždy v tomto období suspendován.

V dalších letech pak za jeho absencí stálo zase zranění. Nyní se podle všeho jedná o poraněné tříslo, které si způsobil v utkání proti Caen.
 


"Podle prvních odhadů by měl Neymar nejdřív nastoupit až za 15 dní a klidně se může stát, že to bude až za měsíc. V této chvíli ani není jisté, jestli stihne odvetu v Paříži," píše francouzský deník lequipe.fr s tím, že Neymar určitě vynechá i osmifinálovou bitvu s Barcelonou v Lize mistrů, zmíněná odveta se pak hraje 10. března.
 

Neymar marodil i na podzim, tehdy se jednalo o poraněné stehno:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události