Fotbal

Pět fotbalistů Rangers bylo na večírku! Byli vyřazeni z týmu

Pět fotbalistů Rangers bylo na večírku! Byli vyřazeni z týmu
Zdroj: Profimedia

"Odměna" za party? Vyhazov z týmu. Přesně to se týká pěti fotbalistů slavného skotského týmu Glasgow Rangers. Ti se účastnili večírku, na který musela přijet policie a kvůli porušení koronavirových pravidel byli fotbalisté vyřazeni z klubu.

Mimo dočasné vyřazení z kádru dostanou účastníci akce také pokutu. A kdo se provinil vůči pravidlům? Jde o gólmana Briana Kinneara, obránce Nathana Pattersona a Calvina Basseyho, záložníka Bonganiho Zungu a útočníka Dapa Mebudeho.

Zklamaný z chování svých svěřenců je i trenér Steven Gerrard. "Budeme to řešit interně a hráči dostanou pokutu. Byli vyřazeni z týmu na dobu, co budou v izolaci, a až to bude možné, promluvím si s každým z nich tváří v tvář," řekl pro klubovou televizi před zápasem Evropské ligy s Antverpami.

Související obsah

"Osobně se tím cítím zklamaný, ale snažím se jít dál a připravit tým na velký zápas proti Antverpám," dodal na závěr.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Krátká zpráva

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.