NHL

OBRAZEM: Jako v pohádce. Podívejte se do místa konání NHL Outdoors

Úžasné prostředí, svěží vítr nazývaný chinook, čerstvý vzduch a parádní bitvy v lůně panenské přírody. Na to vše se můžete těšit již o nadcházejícím víkendu v rámci NHL Outdoors. Pojďte se podívat přímo do místa dění!

Oficiální dopisovatel pro NHL Nick Cotsonika se během svého pobytu přímo u jezera Lake Tahoe pravidelně chlubí záběry z toho, jak to tam vypadá.

Nejlepší hokejová liga světa chce vzdát zápasem u jezera v pohoří Sierra Nevada hold průkopníkům, kteří začínali na přírodním ledě a díky nimž je dnes hokej jedním z nejpopulárnějších sportů na světě.

Pojďte se pokochat tím, jak to přímo ve Stateline v Nevadě vypadá! 

Pro brankáře bude zápas hodně těžký. Jen považte, jak se můžete celých šedesát minut plně soustředit, když před sebou máte tento nádherný výhled

Fanoušci sice v ochozech nebudou, ale tohle je hodně dobrá alternativa! Vlny burácející o pláž hned vedle kluziště. Nezapomeňte si u videa pustit zvuk.

Hráči v retrodresech si budou muset dávat pozor, u trestných lavic hrozí padání jehličí

Šatny jsou přichystané ve speciálních stanech a hráči tam mají kompletní komfort. A to včetně posilovny.

Před zápasem i po něm čeká na hráče fantastický relax. Jen posuďte sami, není to nádhera? Protáhnout se před zápasem v tomto prostředí...

Jak to bylo s přípravami? Makalo se každý den až do západu slunce. Položit na led loga, ochranné fólie a na vrch už jen poslední vrstvy ledu.

Šatny se pomalu stěhovaly do připravených stanů, v nichž najdou týmy své zázemí.

Připravit mrazící zařízení, do kola osadit mantinely. Takto to vypadalo ještě tři dny nazpět.

A takto se přímo ve Stateline malovalo kluziště, na němž se už za několik desítek hodin budou prohánět hráči z nejlepší hokejové ligy světa.

Nedílnou součástí je i chladící kamion, z nějž vede potrubí přímo k ledu. Potrubí je základ, na něj přocházejí další komponenty, které v celku tvoří ledovou plochu.

A ještě jedna nádhera na závěr. Na jedné straně vlny z tektonicko-ledvcového jezera a na druhé připravující se hokejový chrám.

Oba zápasy NHL Outdoors můžete sledovat živě na Nova Sport a Voyo!

V sobotu se utkají Colorado s Vegas Golden Knights. Zápas začíná ve 21.05, ve 20.45 startuje speciální studio s hosty. 

Druhým kláním pak bude nedělní bitva mezi Bostonem a Philapdelphií, jež je na programu ve 20.05. Studio začne v 19.45.

Na místo už se sjíždí i maskoti a brzy se do tamního rezortu nastěhují i všichni aktéři.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události