Lyžování

Vážná nehoda v rodině lyžařky Dubovské! Slalom na MS nepojede

Vážná nehoda v rodině lyžařky Dubovské! Slalom na MS nepojede
Zdroj: Profimedia

Současná nejlepší česká Martina Dubovská nepojede slalom na mistrovství světa v Cortině d'Ampezzo. Česká lyžařka ve slalomu zůstane z vážných rodinných důvodů doma v Liptovském Mikuláši. Dubovská při tom prožívá nejlepší sezónu kariéry. Slalom žen je na programu v Itálii v sobotu.

Osmadvacetiletá Dubovská už byla na cestě do Cortiny, ale vážná nehoda v rodině ji zastavila a rozhodla jsem se zůstat se svými nejbližšími. "Prosím, pošlete energii a modlete se za nás," napsala v týdnu na sociální sítě k fotce se svojí matkou.

I přes problémy se zády prožívala Dubovská nejlepší sezonu kariéry. Bodovala ve všech slalomech Světového poháru a nejlépe byla desátá v Levi. Na šampionátu díky tomu měla poprvé v kariéře nastoupit v první losované patnáctce.

Související obsah

"Maminka je stále tady a bojuje, je to největší a nejstatečnější bojovnice, kterou znám! Její stav je stále velmi kritický, takže jsem se rozhodla zůstat blízko ní a dávat jí všechnu svou energii. Jsem si jistá, že by si přála, abych závodila v Cortině, ale život je důležitější než závodění," uvedla dnes dojemně Dubovská na své sociální síti.

I was on my way to @cortina21 but a serious family accident stopped me so right now I decided I will stay with my family...

Zveejnil(a) Martina Dubovsk dne ter 16. nora 2021

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události