Tenis

Australská karanténa rozbila slavný pár! Svitolinová už není s Monfilsem

Australská karanténa rozbila slavný pár! Svitolinová už není s Monfilsem
Tenisté Gael Monfils a Elina Svitolinová | Zdroj: Profimedia

Nejslavnější tenisový pár současnosti oznámil rozchod. Elina Svitolinová a Gael Monfils spolu byli od roku 2019, ale karanténa na Australian Open zřejmě jejich vztahu neprospěla a oba špičkoví tenisté veřejně oznámili svůj rozchod.

Ukrajinka s Francouzem neoznámili přímo rozchod, ale nazvali to pauzou v jejich vztahu, takže se nedá vyloučit, že by se slavný tenisový pár dal znovu dohromady.


"Gael Monfils a já jsme se rozhodli dát si pauzu v našem vztahu. Toto rozhodnutí bylo neuvěřitelně těžké, protože se stále milujeme, ale je to rozhodnutí dvou nejlepších kamarádů, kteří si chtějí dát vzájemně prostor a žít ten nejradostnější a nejnaplněnější možný život," napsala Svitolinová na svůj Instagram.

Stejnou zprávu sdílel také Monfils a oba požádali své fanoušky, aby respektovali jejich soukromí. Jedenáctý hráč světa a pátá nejlepší tenistka přitom ještě před měsícem naříkali, že se kvůli povinné karanténě před Australian Open nemohou vidět, i když bydlí na stejném hotelu.

Související obsah

Možná právě toto nedobrovolné odloučení kvůli karanténě mělo velký dopad na sledovanou sportovní dvojici. Francouz na Australian Open vypadl překvapivě již v prvním kole s Finem Ruusuvuorim, ukrajinská kráska nestačila v osmifinále na Američanku Pegulaovou.

Australian Open přineslo také negativní emoce v podání Novaka Djokoviče. Takhle srbský fenomén vzteky roztřískal raketu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události