Esport

Nová šňůra? Vejrgang po prohře uhrál znovu 30:0

Nová šňůra? Vejrgang po prohře uhrál znovu 30:0
Zdroj: Anders Vejrgang

Dánský FIFA hráč Anders Vejrgang znovu boduje! Po rekordních 535 výhrách v řadě sice padl, ale hned další víkend započal novou vítěznou šňůru. Ze třiceti odehraných utkání neprohrál ani jediné.

Ve světě virtuálního fotbalu v posledních měsících dominuje čtrnáctiletý Anders Vejrgang, který všechny týden co týden udivoval svou narůstající šňůrou bez porážky. V každé Weekend League se hraje třicet zápasů a Vejrgang dokázal vyhrát hned 535 utkání v řadě.

Po první porážce nijak dlouho nesmutnil a opět se vrhnul do virtuálního boje. Výsledkem je, že v další víkendové lize opět uhrál perfektní výsledek a začal tak svoji cestu za další rekordní sérií. 

 

Velmi dobře se vedlo i Vejrgangovým kolegům z týmu RBLZ Gaming, který je esportovou divizí známého německého klubu RB Lipsko. Gaucho uhrál konkrétně 28 výher, Umut dokázal dorovnat Vejrganga a uhrál výher rovnou třicet. Jednoznačně tak jde o jednu z nejsilnějších evropských FIFA soupisek.

Jednu změnu pro další víkend ale Vejrgang udělal, a to, že své počínání tentokrát živě nevysílal. Tím pádem se nemusel soustředit na bavení svých diváků a interakci s komentáři a soustředil se pouze na svou hru. Tuto pauzu mnozí fanoušci oplakali, ale třeba se časem ke streamování jeho cesty Weekend League ještě vrátí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události