Golf

Woods je po operaci. Komunikuje, hlásí tým. Nad kariérou visí otazník

Z Kalifornie přišly dobré zprávy. Golfista Tiger Woods je po operaci četných zlomenin stabilizován a při vědomí. Následky autonehody však výrazně ohrožují budoucnost jeho kariéry.

Nové informace o stavu slavného golfisty poskytl jeho tým na sociálních sítích. Ve vzkazu prvně poděkoval všem za podporu a následně oznámil dobrou zprávu: “Nyní je při smyslech, komunikuje a zotavuje se v nemocnici.“Woods při autonehodě utrpěl otevřené zlomeniny pravé dolní končetiny a další četná poranění chodidla a kotníku. Na operačním sále mu byla do nohy vložena kovová opora a kosti v chodidle byly zpevněny šrouby a čepy. Tříštivé zlomeniny rovněž poškodily svaly a šlachy.

Při havárii nefiguroval další vůz. Příčiny nehody zatím nejsou známy, ale vyšetřovatelé předběžně vyvrátili možnost jízdy pod vlivem alkoholu.


Úterní autonehodě Tigera Woodse se věnovala reportáž níže:Jak dlouho bude trvat rekonvalescence 45letého golfisty rovnež není známo, ale s ohledem na zprávy o četných zranění nejsou vyhlídky na pokračování profesionální kariéry příznivé. V této situaci je však důlěžité zejména Tigerovo zdraví.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události