Fotbal

Osmifinále poháru odloženo! Fotbalová Sparta je v karanténě

Osmifinále poháru odloženo! Fotbalová Sparta je v karanténě
Zdroj: AC Sparta Praha

Fotbalisté Sparty po třech vyhraných ligových zápasech budou mít zápasovou pauzu. Odloženo musí být i osmifinále domácího poháru s Ostravou. To se mělo odehrát příští středu. Pražané jsou totiž od úterý v karanténě.

Pražské Spartě se v posledních pod novým koučem Pavlem Vrbou dařilo. V úterý ale přišla nepříjemná komplikace.

Výsledky testů totiž v letenském mužstvu prokázaly hned několik pozitivních případů na covid-19 a Sparta musela do karantény.

 

Související obsah

"V nastalé situaci je odehrání nejbližších zápasů ve vážném ohrožení. Další postup konzultujeme s místně příslušnou hygienickou stanicí a budeme se řídit jejími nařízeními. Klub aktuálně komunikuje také s Ligovou fotbalovou asociací i organizátorem MOL Cupu Fotbalovou asociací ČR," uvedl pražský klub na svém webu.

Související obsah

A právě kvůli zmíněným problémům dochází k přeložení utkání MOL Cupu proti Baníku, jež se mělo hrát příští středu. Dá se pak očekávat, že podobný osud nejspíše postihne i ligový duel Sparty proti Příbrami, které se hraje už tuto neděli.

Fotbalovou Spartu čekají od nové sezony výrazné změny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.

Krátká zpráva

Ani Prskavec, ani Přindiš! Finále MS ve vodním slalomu bude bez Čechů

V Bratislavě skončily semifinálové jízdy mistrovství světa ve vodním slalomu kajakářů. Z českých reprezentantů nikdo sítem neprošel. Naděje jako Přindiš, Hradílek se do bojů o medaile neprobojovali kvůli padesátivteřinové penalizaci, olympijský vítěz Jiří Prskavec skončil těsně za postupovou hranicí jedenáctý. Semifinále ovládl Slovák Jakub Grigar. Mezi kajakářkami bude o medaile bojovat Češka Antonie Galušková.