Hokej

Mrzí mě, že jsem nebyl nikdy na MS, říká nový rekordman extraligy

Ve čtvrtečním předehrávaném zápase na ledě Sparty se Viktor Hübl stal novým bodovým rekordmanem základní části. Litvínovský útočník zaznamenal 809. bod a překonal dosavadního lídra Richarda Krále. "Soustředím se hlavně na tuto sezónu, docením to asi až po kariéře," líčí pocity Hübl.

"Gratulovali mi současní i bývalí spoluhráčí a také rodina," říká litvínovský útočník. Momentálně se soustředí na probíhajíccí sezónu a oslavu plánuje se spoluhráči až po sezóně.

"Po sezóně se vždy rozhoduju, jestli budu pokračovat a zájem musí být i z druhé strany. Zatím neřeším, jestli budu pokračovat dál. Fyzicky i zdravotně se cítím výborně," líčí svoje plány Hübl. "Chtěl bych si po kariéře zkusit něco jiného, ale zároveň chci zůstat i u hokeje," dodal.

Související obsah

V dresu českého reprezentačního týmu odehrál 26 utkání, ale žádné na vrcholném turnaji. "Sen každého hokejisty je NHL nebo zahraniční angažmá, ale když se kouknu zpětně, tak jsem s kariérou spokjený. Ale líto mi je reprezentace, že nevyšlo žádné mistrovství světa," dodává trochu smutně.

Kapitán Litvínova dal v 1094 zápasech 363 gólů a 446 přihrávek, čímž překonal Krále. Současný trenér Pardubic nasbíral v 827 startech 331 branek a 477 asistencí.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události