Fotbal

Život s Ronaldem: Žárovku doma nevymění, práskla krásná družka

Život s Ronaldem: Žárovku doma nevymění, práskla krásná družka
Georgina Rodriguezová v objetí s Cristianem Ronaldem Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo je skvělý fotbalista, táta i partner. Domácích prací ale podle jeho partnerky moc nezastane. “Nevaří a žárovku také nevymění, říká Georgina Rodriguezová. A když s Juventusem neuspěje, také není žádné sluníčko.

Modelka Georgina Rodriguezová o soužití s fotbalovou superstar promluvila pro italský magazine Sportweek, pro který pózovala v černých bikinách.Spolu jsou od roku 2016. Vychovávají svou dceru Alanu Martinovou a také tři další Ronaldovy děti. “On je super táta a nejlepší manžel, jakého jsem si jen mohla přát,“ komentovala 27letá modelka.
 


 

Na oplátku má doma veškerý servis. “On nevaří. Po ranním tréninku si zaslouží mít na stole připravené teplé jídlo dělané s láskou. Máme kuchaře nebo někdy vařím já,“ prozradila Rodriguezová, která své lásce ráda připravuje španělský pokrm s čočkou a klobásou.
 

A tvrdý trénink se 36letému Portugalci vyplácí. V italské lize vede tabulku střelců. Třeba proti Crotone se trefil hned dvakrát. Podívejte se:


 

A Ronaldo se prý ani nehrne do malých domácích prací, a to s ohledem na svou kariéru. “Máme hrozně vysoké stropy a výměna žárovky je téměř nemožná. Kdybyste byli Cristiano Ronaldo, měnili byste žárovku, která je téměř šest metrů nad vámi? Spíše ne. On se soustředí na to, v čem je nejlepší, a já se postarám o zbytek,“ řekla Georgina.

Související obsahV roce 2018 se spolu přestěhovali do Turína, do velkého domu se zahradou. Lidé je mají rádi, ale kvůli popularitě je pro hvězdný pár těžké si dojít třeba jen do supermarketu: “Nakupovat chodit nemůžeme. Ale díky rouškám jsme párkrát proklouzli. Před pár lety jsme byli i v kině.“

Zdroj: Profimedia

V domě mají soukromou tělocvičnu. Georgina se o své tělo pravidelně stará tancem nebo posilováním. Přiznala však, že trénovat vedle portugalské mašiny jí chvíli dělalo problém:


"Prvně jsem se vedle něj dost styděla. Přeci jen je to Cristiano Ronaldo. Ale pak se vše změnilo a on je mojí velkou inspirací."

Související obsahGeorgina také vyzdvihla Ronaldovu cílevědomost, která ji samotnou extrémně motivuje. Nicméně když Juventus prohraje, není doma nejlepší atmosféra. “Když se zápas nezdaří, není zrovna sluníčko. Ale ví, jaký fotbal je. Vyhráváte i prohráváte. Musíte to tak přijmout a pokusit se zlepšit. Tím mě naprosto překvapil a získal si mě. Je sebekritický, odpovědný a miluje to, co dělá. Perfektní kombinace,“ popisovala krásna modelka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události