Fotbal

Z klučiny je pořádný chlap: Torres ukázal výsledky hodin v posilovně

Z klučiny je pořádný chlap: Torres ukázal výsledky hodin v posilovně
Fernando Torres Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Willer12

Fernando Torres po ukončení fotbalové kariéry tráví hodně času v posilovně. A zvedání železa nese své ovoce. Z atletického útočníka je nyní hromada svalů.

Kanonýr Liverpoolu, španělské reprezentace a jeden z nejnebezpečnějších útočníků své doby pověsil kopačky na hřebík v roce 2019. A za téměř dva roky výrazně přeměnil svou postavu.Ze štíhlého fotbalisty je nyní pořádný svalovec. Podruhé od začátku roku 2021 ukázal svou proměnu a reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat.
“Vypadá, jako by se připravoval na debut ve Wrestlingu,“
objevilo se v komentářích na Twitteru. Jiný fanoušek si vzal na paškál Torresovu přezdívku: “Už to není chlapec (El Niňo), ale chlapák (El Hombre).“

Související obsah
39letý bývalý fotbalista zářil ve španělském klubu Atlético Madrid, kde se stal v devatenácti nejmladším kapitánem. V roce 2007 přestoupil do Liverpoolu, kde si 81 góly vydobyl pověst nebezpečného útočníka. O čtyři roky později přestoupil do Chelsea za 1,5 miliardy korun. V Londýně však na předešlé úspěchy nenavázal.


Například v dresu Chelsea němel nejlepší den při utkání s Wolves. Podívejte se:Poté hostoval v AC Milán a následně se vrátil do mateřského Atlética. V roce 2018 absolvoval ještě část sezóny v japonském klubu Sagan Tosu. Po skončení kariéry do nedávna působil jako trenér mládeže v Atléticu Madrid.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události