Hokej

Obrovská tragédie v hokejovém Třinci! Jednomu z hráčů utonula žena

Hodně překvapivou zprávu zveřejnili těsně před začátkem hokejového utkání zástupci Třince. Utkání 50. kola Tipsport extraligy mezi Oceláři a Litvínovem bylo nečekaně odloženo. Důvodem byla smrt v rodině kapitána Ocelářů Petra Vrány, podle informací Nova Sportu šlo o jeho manželku.

Můžeme potvrdit, že jsme asi půl hodiny po poledni obdrželi oznámení o ženě, která se topila ve vodní nádrži Slezská Harta. Byly tam veškeré složky IZS, které velmi intezivně dělaly vše proto, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou. Ženu se podařilo nalézt po hodině až hodině a půl,“ řekla tisková mluvčí policie Zlatuše Viačková.  

Jen pár minut před utkáním oba týmy informovaly o odložení zápasu, ale bližší inofrmace neposkytly.

„HC Oceláři Třinec a HC Verva Litvínov se dohodli na odložení zápasu 50. kola TELH ze závažných důvodů, které nyní klubu nepřísluší zveřejňovat. Společně nyní hledají náhradní termín k dohrání zápasu,“ napsaly oba kluby v prohlášení.

Přibližně v půl deváté večer Oceláři specifikovali, že jde opravdu o úmrtí v rodině Petra Vrány. Zda šlo o jeho manželku ale klub nepotvrdil.

Podle informací Nova Sportu Vránova manželka Lindsey venčila štěně, které se jí zaběhlo na zaledněnou plochu vodní nádrže. Žena se ho vydala zachránit, ale led se pod ní propadl a ona už se bohužel z vody nedostala. Pes tuto situaci přežil.

Litvínov údajně zůstává v Třinci do dalšího dne, aby mohl s domácím celkem sehrát odložený zápas.

Petr Vrána patří mezi nejzkušenější české hokejisty. V roce 2003 jej draftoval celek New Jersey Devils. Do NHL však naskočil pouze k šestnácti utkáním, ve kterých zaznamenal jeden gól. V dresu juniorské reprezentace získal v roce 2005 bronz. V současné době patří mezi největší opory třineckých Ocelářů. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události