NHL

Bitka jako z MMA! Než natloukl soupeři, vystřihl ukázkový staredown

Zápas mezi Dallasem a Tampou přinesl pořádné koření v podobě bitky mezi Andrewem Coglianem a Braydenem Pointem. Druhý jmenovaný vystřihl ukázkový staredown.

V repríze loňského posledního finále, v němž Tampa získala Stanley Cup, se šest minut po startu třetí třetiny strhla strkanice mezi dvěma protivníky.

Obhájce nejcennější hokejové trofeje hájil těsné vedení 1:0. Za brankou Tampy napadal Cogliano, který v rychlosti předskočil Pointa, kterého zároveň atakoval.

Souboj u mantinelu pokračoval, centr první formace Blesků po dalších strkanicích čapl Cogliana "za flígr" a po vzoru bojovníků z oktagonu mu zíral do očí a vyzval ho na bitku.