MMA

Jones tipnul vítěze zápasu Adesanya vs. Blachowicz, tweet však už smazal

Jones tipnul vítěze zápasu Adesanya vs. Blachowicz, tweet však už smazal
Zdroj: Profimedia

Nejslavnější MMA organizace světa UFC si na víkend připravila našlapaný galavečer. Zápasit se bude o tři tituly a vrcholem bude souboj dvou šampionů o mistrovský pás polotěžké váhy. V ní roky dominoval Jon Jones, jenž si také tipnul vítěze, ale svůj tip okamžitě z Twitteru smazal.

Na UFC 259 se utkají šampioni dvou váhových kategorií. Pás polotěžké váhy bude obhajovat polský ranař Jan Blachowicz, jehož vyzve Israel Adesanya, který kraluje střední váze.

Adesanya se může stát teprve pátým zápasníkem, který bude držet dva mistrovské pásy UFC najednou. Že se mu to povede si ale nemyslí Jon Jones, který polotěžké váze dominoval od roku 2011 a opustil její trůn loni kvůli přesunu do těžké váhy.

 

Jones napsal na svůj Twitter jasný tip. "Jan na KO," odhadl vítěze i způsob ukončení. Jenže po chvíli si svůj tip patrně rozmyslel nebo si ho chtěl nechat pro sebe a příspěvek smazal.

Související obsah

Jenže Jones má takřka dva a půl milionu sledujících, takže není divu, že jeden z nich stihl příspěvek uložit a poté ho opět zveřejnil. Zda bude Jonesův tip správný se ukáže již v noci ze soboty na neděli. Sázkové kanceláře ale favorizují Adesanyu. Sice přešel do vyšší váhové kategorie, avšak v MMA kariéře je stále neporažen a v noci si může dojít pro věčnou slávu.

Když Jan Blachowicz na podzim získal titul v polotěžké váze, dočkal se bouřlivého přivítání na letišti:

TN LIVE
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události