Fotbal

Zlatan baví. Na festival přijel stopem, pak si řekl o účast v SuperStar

Zlatan baví. Na festival přijel stopem, pak si řekl o účast v SuperStar
Zdroj: Profimedia

Hodně zvláštní týden má za sebou útočník Zlatan Ibrahimovic. Kvůli zraněnému svalu si sice musel dát od fotbalu pokoj, nicméně výrazně na sebe upozornil během hudebním festivalu v Sanremu. Do dějiště se navíc nechal podle svých slov svézt stopem.

39letý kanonýr AC Milán už před časem odkýval organizátorům účast na slavném festivalu v italském Sanremu a zelenou dostal i od samotného vedení milánského velkoklubu.

Nicméně jeho výlet za kulturou málem nevyšel. Zlatan měl totiž komplikace při cestě a do dějiště festivalu tak dorazil stopem. "Na dálnici byla nehoda. Po třech hodinách jsem pak šoférovi řekl, ať otevře dveře a pustí mě ven," pronesl pro portál sport1.de Ibrahimovic.

Související obsah

Následně se fotbalová hvězda odhodlala k nečekanému kroku. "Zastavil jsem si motorkáře a zeptal se ho: Vezmete mě do Sanrema? Naštěstí to byl fanoušek AC Milán," přišel s vtipnou historkou švédský kanonýr.

Zlatan se pak místo do fotbalového dresu oblékl do slušivého obleku a stal se zpěvákem. Společně s trenérem Boloni Sinišou Mihajlovičem totiž přednesl známou italskou píseň "la Vagabondo".

Související obsah

Jejich výkon by ale v soutěži Superstar stačil leda tak do hvězdné pěchoty. "Dvě věci mi nejdou - zpěv a tanec. Ibra je ale také příšerný zpěvák," pobavil kouč Boloni po jejich společném vystoupení.

Na adresu bývalého srbského fotbalisty a nyní trenéra se vyjádřil také Zlatan Ibrahimovic. "Myslím, že Siniša je skvělý chlap. Dřív jsem ho příliš nemusel, ale pak jsem ho lépe poznal během angažmá v Interu a stala se z toho láska na první pohled. Vždycky jsem říkal: Kdybych šel do války, Sini bude v první řadě a já budu v té druhé," uzavřel se svým typickým humorem švédský fotbalista.


Zlatan Ibrahimovic je stále v parádní formě:

TN LIVE
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události