Plzeň spasil opět kanonýr Beauguel. Liberci pomohly slepené góly

Plzeňskou Viktorku opět spasil francouzský útočník Jean-David Beauguel, který se trefil ve třetí ligovém utkání v řadě. To fotbalisté Liberce potřebovali tři body z Příbrami, aby se udrželi v boji o třetí místo. To jim vyšlo díky dvěma slepeným gólům Jakuba Peška a Michala Sadílka. Slavit můžou také Teplice, které se po výhře nad Opavou odpoutaly od sestupových příček.

Západočeši se po špatném začátku jarní sezony zase zvedají a velkou zásluhu má na tom francouzský útočník Jean-David Beauguel.

28letý forvard Viktorie Plzeň se totiž prosadil ve třetím ligovém utkání v řadě a pomohl v sobotním zápase porazit Sigmu Olomouc 1:0. Pro Beauguela šlo už o devátou trefu ve Fortuna lize.