Krejčíková nadělila Rusce kanára a v Dubaji si zahraje o finále

Česká tenistka Barbora Krejčíková si ve čtvrtfinále v Dubaji nečekaně hladce poradila s Ruskou Potapovovou. V prvním setu jí nadělila kanára a po hodině a čtyřech minutách slavila postup do semifinále. Ve čtyřhře se Siniakovou naopak ve čtvrtfinále padly.

Krejčíková je v žebříčku o 25 pozic nad Potapovovou, takže do zápasu šla v roli favoritky, ale takto dominantní výkon snad nikdo nečekal.

Česká specialistka na čtyřhru v prvním setu nečelila žádnému brejkbolu a soupeřce dokázala všechny tři servisy vzít. Po 26 minutách tak získala set v poměru 6:0.

Druhého kanára si už Ruska nenechala dát a v druhé sadě začala vyhraným podáním. Po prohraném servisu poté dokázala vzít jedno podání Krejčíkové, ale od stavu 2:2 už opět dominovala 25letá Češka a dokráčela za jasným vítězstvím 6:0 a 6:2.

Na kurtu strávila pouze 64 minut, takže sil na semifinále by měla mít dostatek. O svou druhou finálovou účast na okruhu WTA se utká s vítězkou duelu Gauffová - Teichmannová.