NBA

Jak to vypadá s hvězdou 76ers? Toto u Embiida odhalila rezonance!

Fanoušci i vedení lídra Východní konference z Philadelphie bedlivě čekají na zprávu, jak je na tom hvězdný Joel Embiid. Ten totiž zamířil po střetu v zápase s Washingtonem na magnetickou rezonanci.

26letý kamerunský basketbalista opustil zápas zkraje třetí čtvrtiny. Po kontaktu pod košem se ocitl na zemi a držel se za levé koleno. Zápas nakonec nedohrál.

I když 76ers jednoznačně přejeli Washington, ztráta tahouna byla mrzutá. Podle reportéra Adriana Wojnarowského z ESPN na tom není Embiid tak zle, jak to vypadalo.

"Rezonance neukázala žádné strukturální poškození, jen naraženinu. Přední zkřížený vaz i meniskus jsou v pořádku," uvedl na svém twitterovém účtu.

Čas návratu zpět na palubovku není stanoven. Podle zdrojů blízkých vedení "Sixers" došlo v týmu k velké úlevě, že se nejedná o žádné vážnější zranění.

Embiida tak čeká s naraženinou výrazně kratší rekonvalescence, než se kterou se aktuálně potýká například hvězda Lakers Anthony Davis.

Podle informací z Los Angeles by měl jeden z tahounů úřadujícího šampiona NBA chybět ještě následujících čtrnáct dní. Bez jeho účasti se Lakers nedaří a ztrácí kontakt s vedoucím Utahem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NBA

Důležité Události