Biatlon

Životní závod pro Karlíka, skvěle se rval i Krčmář. Vyhrál Fillon Maillet

Ve Vysočina aréně zajel svůj životní výsledek Mikuláš Karlík, jenž dojel poprvé ve stíhačce na bodech. Třináctou příčku si vyjel Michal Krčmář. Systémem start – cíl zvítězil Francouz Quentin Fillon Maillet.

Krčmář předvedl hned tři čisté položky. Jen na první stojce dvakrát minul a musel nakroužit 300 metrů navíc. I tak se ale rval jako lev a nakonec udržel třináctou příčku.

I přes tři chyby na střelnici zajel skvělý výsledek Mikuláš Karlík, který výborně běžel a nakonec si vyjel premiérové body ve Světovém poháru, když finišoval na 26. příčce.

Rozlučku s individuálními závody prožil Ondřej Moravec. Jedna z ikon posledních českých biatlonových let nakonec dojela na domácí trati na 52. místě.

Dvě místa za bodovanou čtyřicítkou finišoval Jakub Štvrtecký. Poslední z českých reprezentantů Vítězslav Hornig dojel se čtyřmi chybami 56.