PSG padlo se sestupem ohroženým týmem! Monako s Lille bez branek

Překvapivé výsledky přišly ve 29. kole Ligue 1. PSG nestačilo na domácím hřišti na Nantes a v boji o titul tak ztratilo. Lille se jim ale tolik nevzdálilo, jelikož ve šlágru kola s Monakem pouze remizovalo 0:0.

V prvním poločase zápasu mezi PSG a Nantes byli jednoznačně nebezpečnější hosté, ale gólově se prosadit nedokázali. Naopak se prosadil pařížksý celek tři minut před odchodem do kabin zásluhou Juliana Draxlera.

Vyrovnání přišlo po velké chybě Mbappého, který namazal míč na Randala Kolo Muaniho, jenž se trefil pod horní tyč. Vítěznou branku vstřelil v 71. minutě Moses Simon. Po porážce 1:2 tak PSG ztrácí na Lille z druhého místa tři body.

Šlágr kola mezi Monakem a Lille příliš fotbalové radosti nenabídl. V první půli sice bylo k vidění pár drobnějších šancí, ale to bylo vše. V té druhé už to byla pouze fotbalová nuda a oba celky se tak rozešly bez branek.

I některé další zápasy končily remízou. Nimes s Montpellierem skončil 1:1, stejně jako duel Lorientu s Nice. Ještě o gól více padlo na každé straně ve střetnutí Lens a Mét. Zvítězilo Bordeaux v Dijonu poměrem 3:1 a Rennes porazil Štrasburk 1:0.

Vybrané zápasy Ligue 1 můžete pravidelně sledovat na stanicích Nova Sport a Voyo!