KSW

Senegalský obr dorazil: Přijel jsem Pudzianovi ukázat, jak se bojuje

Už v sobotu 20. března proběhne galavečer KSW 59, který můžete sledovat exkluzivně na Voyo. V hlavním zápase večera se střetnou dvě opravdu těžké váhy - bývalý nejšilnější muž světa Mariusz Pudzianowski a senegalský wrestler Serigne Ousmane Dia. A s blížícím se duelem přichází i první výměny názorů.

Legenda senegalského zápasu a dvojnásobný mistr Serigne Ousmane Dia, který se pyšní přezdívkami Bombardér či Král arény, dorazil do Polska v pondělí úterý 16. března. A hned v prvním interview ukázal, jak sebevědomý před zápasem je. 

“Přijel jsem do jeho země, přijel jsem za Pudzianem, ukážu Mariuszovi, jak se bojuje. Věřím, že jsem komplexnější zápasník, protože trénuju dvě disciplíny, jak MMA tak zápas. On dělá jen smíšená bojová umění,“ nechal se obrovský wrestler slyšet v rozhovoru pro Polsat Sport.Král arény při příletu do Polska. Vozík se zavazadly oproti němu vypadal jako hračka:


Krátce po rozhovoru reagoval i soupeř Mariusz Pudzianowski. Ten se ke slovům rivala vyjádřil krátce a výstižně. “Ani tak nic nezmůže,“ je volný překlad komentáře polské hvězdy.Až v kleci se ukáže, kdo je skutečně lepším MMA bojovníkem. A o jaký duel přesně jde? Marisuz Pudzianowski (13-7) si vydobyl slávu soutěžením ve strongmanských disciplínách, pětkrát se stal nejsilnějším mužem světa a v roce 2009 přesedlal na bojová umění. V kleci drtí své soupeře nadlidskou silou, ale nyní proti němu stojí senegalských Herkules.

Zdroj: Nova Sport


Seigne Ousmane Dia (2-0) sice v MMA absolvoval jen dva zápasy, ale jeho zkušenosti s bojovými sporty zasají daleko do minulosti. V rodné domovině je uznávaným zápasníkem, který se dvakrát stal mistrem světa. Stejně jako drtil své soupeře v zápase i oba své soupeře převálcoval a Dana Podmoreho dokonce knokautoval v prvním kole.


Bitva dvou obrů je vypsána v otevřené kategorii tedy nad 120 kg. “Šílený zápas. V kleci bude v jednu chvíli až moc kilogramů,“ komentoval duel šampion Antún Račič, který se na KSW 59 představí před hlavním duelem.

Související obsahKSW 59: Fight Code a bitvu dvou Pudzian vs. Bombardér sledujte 20. března od 20. března exkluzivně na Voyo.


Zápasová karta KSW 59:

Mariusz Pudzianowski (13-7) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0) -nad 120 kg

Antún Račič (25-8-1) vs. Sebastian Przybysz (7-2) – odveta, o titul bantamové váhy

Jason Radcliffe (16-7) vs. Damian Janikowski (5-3) – střední váha

Darko Stošič (13-4) vs. Michal Wlodarek (8-2) – těžká váha

Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michal Pietrzak (9-4) – velterová váha

Sebastian Rajewski (9-6) vs. Savo Lazič (10-5) – lehká váha

Adrian Bartosiňski (9-0) vs. Lionel Padilla (8-1) – velterová váha

Konrad Dyrschka (11-1) vs. Lukasz Rajewski (10-6) – lehká váha

Cyprian Wieczorek (0-0) vs. Patryk Likus (1-0) – pérová váha

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události