Hertl s monoklem propálil gólmana, Kubalík s Faksou asistovali

Ani gól českého útočníka Tomáše Hertla nestačil v nočním zápase NHL na výhru San Jose. Sharks totiž nakonec podlehli St. Louis 2:5. Podobně smíšené pocity pak asi měl i Dominik Kubalík, který sice asistoval u jediného gólu Chicaga, ale i v tomto případě Blackhawks podlehli Tampě Bay 1:4. Naopak přihrávka Radka Faksy znamenala výhru Dallasu 3:0. Za Calgary pak vychytal 31 střel David Rittich, ale ani to na vítězství nestačilo.

Český hokejista Tomáš Hertl odehrál zápas proti St. Louis s dobře viditelným monoklem, který si přivodil v předminulém zápase proti Vegas, kde se porval.

Nicméně góly střílet nezapomněl, ve druhé třetině srovnával na 2:2 a držel svému týmu naděje na výhru.