Rváč Hertl! Český borec pomstil spoluhráče, vrhl se na útočníka Vegas

Tomáš Hertl nerozdává jen hokejovou radost plnou parádních gólů a nahrávek. V nočním zápase San Jose Sharks s Vegas Golden Knights se pustil do útočníka Marka Stona. Všemu předcházel tvrdý hit 28letého hokejisty.

Probíhala osmá minuta třetí třetiny a Sharks vedli na ledě Vegas 3:2. V tu chvíli se Mark Stone ale rozjel proti Timo Meierovi a nevybírám způsobem ho narazil na hrazení.

Rozhodčí nechali hru plynout dál. Před brankářem Dubnykem se ale s kanadským borcem potkal Tomáš Hertl, shodil rukavice a pustil se do něj.

Bitka to byla vyrovnaná a bez vítěze. Oba borci se snažili trefit toho druhého, ale ani jeden z nich nakonec na ledě neskočil. Po několika sekundách se tak do situace vložili čároví sudí a dvojici rozdělili.

Sharks nakonec vedení neudrželi a po hodně špatné třetí třetině, kterou prohráli 1:4 padli nakonec 4:5 a neodvezli si ani bod. Hertl si mimo bitku zapsal také dvě asistence.