Souček chtěl gólem ukázat cestu Slavii. Arsenal ale nakonec srovnal

Exslávistický fotbalista Tomáš Souček si připsal další gól v Premier League, jenže také si jednu branku dal do vlastní sítě. West Ham tak nakonec neudržel vedení o tři góly a remizoval 3:3.

Nicméně hra West Hamu v prvním poločase mohla posloužit trenérovi Slavie Jindřichu Trpišovskému jako krásný návod k překonání Arsenalu, jenž bude dalším soupeřem sešívaných v Evropské lize.

Kladiváři vedli o dva góly už po dvaceti minutách, když se trefil Lingard a Bowen. Třetí zásah pak přidal i Tomáš Souček, který dorazil hlavičku Antonia.

Naději Gunners pak vykřesal v závěru poločasu Lacazette, jehož střelu si ale nešťastně do brány srazil Souček. West Ham i s Vladimírem Coufalem v sestavě tak hraje po poločase s Arsenalem 3:1.

I druhý gól londýnského velkoklubu padl po smolném zásahu fotbalisty West Hamu, tentokrát to byl Dawson, který tak nechtíc snížil na 2:3.

Namlsaný Arsenal tak nakonec dokázal vybojovat bod. V 82. minutě se totiž poprvé prosadil i fotbalista Gunners, konkrétně Lacazette, jenž stanovil skóre na konečných 3:3.

Originální oslava West Hamu se stala hitem internetu:

Premier League:

West Ham - Arsenal 3:3 (3:1)
Branky: 15. Lingard, 17. Bowen, 32. Souček - 38. Souček (vl.), 61. Dawson (vl.), 82. Lacazette

Aston Villa - Tottenham 0:2 (0:1)
Branky: 29. Vinícius, 68. Kane (pen.)