Fotbal

Smutný Šmicer sledoval prohru The Reds, náladu mu super gestem spravil Souček

Smutný Šmicer sledoval prohru The Reds, náladu mu super gestem spravil Souček
Zdroj: profimedia.cz

Bývalý fotbalista Vladimír Šmicer sice po zápase smutnil, že jeho milovaný Liverpool padl s West Hamem. Náladu mu ale spravil záložník Tomáš Souček, který předvedl krásné gesto.

Vladimír Šmicer se objevil na nedělním šlágru Premier League, kde doufal, že jeho Liverpool porazí i domácí West Ham. Jenže se tak překvapivě nestalo, The Reds prohráli s Kladiváři 2:3, a bývalý český fotbalista tak se svým synem nebyl příliš nadšený.

Náladu jim ale spravil záložník Tomáš Souček, který po zápase dvojici pozdravil na tribuně.

https://www.instagram.com/p/CV_WXP9Am4H/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR22n66jN2TUcJ6WEXjhGvSVjRaQja_LKxKf3ggz1YvpLSiGm_676u70wUc

"Samozřejmě nejsem šťastný, že LFC dneska prohrál. Lístky na zápas mi zařídil Tomáš Souček, a když dal po zápase synovi dres, tak zjistíte, že fotbal není jenom o výsledku!!! Děkuji Tome, tohle máš u mě," napsal Šmicer na Instagramu a svůj příspěvek doplnil hashtagem "slaviafamily".

Související obsah

Sám Souček pak ikoně Liverpoolu poděkoval za podporu a mohl se svými spoluhráči slavit velice cennou výhru. West Ham se navíc díky výhře nad Liverpoolem dostal už na třetí místo v Premier League.

Související obsah


West Hamu se daří i v Carabao Cupu, Kladiváři totiž po penaltách vyřadili slavný Manchester City:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události