Tenis

Měla jsem natočit sex s Djokovičem, tvrdí modelka. Nabízeli jí přes milion

Měla jsem natočit sex s Djokovičem, tvrdí modelka. Nabízeli jí přes milion
Natalija Ščekičová a Novak Djokovič | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia, Instagram Natalija Šćekić

Srbská kráska Natalija Ščekičová dostala neuvěřitelnou nabídku. Měla svést Novaka Djokoviče a jejich intimní styk natočit, aby získala materiál na vydírání a pošpinění pověsti tenisové jedničky. Za nahrávku měla dostat 1,5 milionu korun, tvrdí kráska.

Natalija Ščekičová se s podivnou příhodou podělila s bulvárním plátkem Svet & Scandal. Na domluvenou schůzku s mužem, kterého již znala z Londýna, se dostavila s očekáváním nabídky focení či jiné modelingové zakázky, ale to, co následovalo, ji vyrazilo dech.


 

"Myslela jsem, že je to skrytá kamera, když mi řekl, ať svedu Novaka, natočím to a o zbytek se nestarat, že už je vše zařízené. Také mi nabídl 1,5 milionu a dovolenou snů. Smála jsem se a čekala, že řekne, že je to vtip. Ale ten chlap byl naprosto vážný," vyprávěla modelka.

Ponížená a uražená kráska účast na ohavném plánu na zruinování Djokovičova osobního života samozřejmě odmítla. "Chtěla jsem toho muže praštit nebo po něm něco hodit, ale zůstala jsem klidná, sebrala si věci a odešla," pokračovala.
 

"Je skvělý reprezentant naší země, příklad muže, rodinný typ," podělila se kráska o názor na tenisovou jedničku. Nicméně rodinný život Novaka Djokoviče je velkou neznámou.  Jelenu si vzal v roce 2014 a spolu přivedli na svět dvě děti. Několikrát se v médiích objevily spekulace o jejich rozvodu, ale konec velké lásky Djokoviče výstižně utnul v roce 2020:

Zdroj: Profimedia


"Chápu, že je pro lidi zajímavější číst o tom, že se Nole a Jelena rozcházejí, než to, že se milujeme. To nás ale neovlivní, protože my se navzájem milujeme."

Djokovič se naposledy předvedl na kurtu při Australian Open. Ve finále s Rusem Medveděvem neztratil ani set a podeváté slavil triumf. Vítězství se věnovala reportáž níže:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události