Esport

Virtuální realita v hospicu a hudební produkce: Britové rozjíždí esport netradičně

Virtuální realita v hospicu a hudební produkce: Britové rozjíždí esport netradičně
Zdroj: Revolution Esport

Revolution Esports je britská marketingová agentura, která se zaměřuje na prostředí esportu. Organizace se na svých webových stránkách chlubí tím, že na trh pomáhá prorazit značkám, o kterých před jejich pomocí v podstatě nikdo neslyšel. Nyní se však agentura rozhodla rozšířit svůj repertoár, a to poměrně originálním způsobem.

Součástí inovativního projektu firmy je uvést do chodu pět nových esportových center napříč Spojeným královstvím. To by samo o sobě nepředstavovalo nic neobvyklého, zajímavá je však volba umístění těchto středisek. Například to nejnovější totiž vzniká v hartlepoolském hospicu Alice House.

Tracy Woodallová, manažerka domu pro vážně nemocné, se s firmou rozhodla spolupracovat především kvůli oslovení mladší generace, která by se později mohla rozhodnout hospic podpořit například dobrovolnickou činností či pořádáním benefičních akcí. Hospic nabídne zázemí, Revolution Esports dodá nejnovější vybavení včetně setů pro virtuální realitu a připraví jednotlivé turnaje a programy pro vzdělávání nové generace "gamerů“.

I první středisko, které Revolution Esports založili, tematicky spadá pod dobročinnou sféru. Spolupracují na něm totiž s agenturou Social Chain, která lidem pomáhá vzdělávat se a najít si zaměstnání.

 

Související obsah

Neméně zajímavá je i spolupráce s agenturou The Music Elk. Ta nemá za cíl založit žádné středisko pro hráče, místo toho je v plánu uspořádat jakousi talentovou soutěž napříč Evropou, ze které by měl vzejít celý tým hudebně nadaných epsortových nadšenců. Ten bude mít za cíl produkovat hudbu pro herní značky a streamery a pomoci mladým umělcům prorazit ve světě herního showbyznysu.

 

Související obsah

"Jedním z našich hlavních cílů je co nejvíce sblížit esport, hraní pro zábavu a hudbu.“ Tak se k novým projektům Revolution Esports vyjádřil Adam Johnson, zakladatel agentury.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události