Fotbal

Než střílel góly, zpíval Haaland v boybandu. Podívejte jak mu to šlo

Než střílel góly, zpíval Haaland v boybandu. Podívejte jak mu to šlo
Zdroj: Profimedia

Erlinga Haalanda zná celý fotbalový svět jako famózního střelce a možného nejlepšího fotbalistu budoucích let. Málo se však ví, že Norský šikula si mládí zkusil také zpěv v chlapecké skupině.

V roce 2016 byl Haaland pro fotbalovou veřejnost ještě neznámým puberťákem, bylo mu šestnáct let a hrál za norský klub Bryne. V tom roce už ale na internetu kolovalo jeho video. Nešlo však o fotbal, se svými kamarády nazpíval a natočil videoklip.

Chlapecká kapela Flow Kingz skončila svou internetovou kariéru u své první písně "Kygo jo", ale díky Haalandově slávě má videoklip na Youtube už 6,9 milionu zhlédnutí. Hudební podklad si norští mladíci vypůjčili ze skladby On Fire zpěvačky Lely a nazpívali k němu vlastní text.

 

Haaland se nezalekl ani tanečních kreací se svými kamarády. Videoklip natáčeli na dětském hřišti, u ohniště či na pískovém hřišti. Jejich dílo zkrátka není nijak profesionální a ani pěvecké výkony by v umělecké sféře neuspěly. Je proto dobře, že Haaland zůstal u fotbalu a fanoušky netěší zpěvem, nýbrž parádními góly.

 

Související obsah

Jeden ze svých parádních gólů dal Haaland v Bundeslize proti Schalke:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události