Tenis

Budoucnost tenisového sira? Chci být caddy nebo fotbalový kouč, říká

Budoucnost tenisového sira? Chci být caddy nebo fotbalový kouč, říká
Zdroj: profimedia.cz

Britský tenista Andy Murray ví, že se jeho kariéra asi blíží ke konci. Už delší dobu ho trápí zranění a herní forma je také pryč. Sám 33letý hráč se už také zamyslel nad svou budoucností, která by mohla být velmi zajímavá.

Andy Murray je sportem obklopený celý život, proto i svou budoucnost vidí v tomto odvětví. Nicméně nebude to pravděpodobně v tenisu.

„Mám opravdu rád golf, takže mě napadlo být třeba caddy na golfové túře," pronesl pro magazín The Gentlemen's Journal 33letý britský šampion, kterého by bavilo být nablízko světovým hráčům, naučit se něco nového a třeba i po mentální stránce zužitkovat své zkušenosti z tenisu směrem ke golfistům.
 

Související obsahNovou kariéru by si pak Andy Murray dokázal představit i ve fotbale, zejména jako trenér. "Nebo získávání trenérských licencí ve fotbale, to je něco, co by mě bavilo," přemýšlí trojnásobný grandslamový vítěz nahlas.


Související obsah

Pro britského tenistu se tenisová kariéra asi pomalu blíží ke konci. Dlouhou dobu se dával dohromady po zranění kyčle, nyní se zase odhlásil z turnaje v Miami kvůli bolavým tříslům.


Tenista Andy Murray je i olympijským vítězem z Londýna a brazilského Ria:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události