MMA

Silák Pudzianowski prozradil, kolik dostává za zápas v KSW

Mariusz Pudzianowski rozhodně není nejlepší zápasník v řádách KSW, ale u lidí se těší obrovské popularity a jeho obří muskulatura přitahuje pozornost. A organizace to dle všeho náležitě ocěnuje.

Mariusz Pudzianowski patří k ikonám polského sportu. Slávu si vydobil mezi strongmany, kde se pětkrát stal nejsilnějším mužem světa. Následně svou nadlidskou sílu vyzkoušel na poli MMA a podle všeho se mu to bohatě vyplatilo.

 

30. března byl hostem v polské televizní talk-show Kuby Wojewódzkiho. Moderátor se siláka zeptal, zda bere za zápas 500 tisíc zlotých, tedy 2,8 milionu korun.
 

 

"Tak nějak," odpovídal s rozpačitým úsměvem Pudzian. Za 12 let v KSW si tak výplatu více než zdvojnásobil. Za premiérový zápas s Marcinem Najmanem podle informací inkasoval 200 tísíc zlotých. Tehdy zvítězil hned v prvním kole:


 

Vedle zápasení Pudzian vlastní přepravní firmu. Naposledy 44letý silák bojoval na KSW 59, kde se měl střetnout se senegalským wrestlerem Serignem Ousmanem Diou, ale ten hodiny před zápasem odjel do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. KSW rychle našla náhradu, ale bývalý judista Nikola Milanovič v kleci dlouho nevydržel.

Související obsah
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události