NHL

Nathan MacKinnon nepatří jen mezi nejproduktivnější hráče v soutěži, ale také mezi pořádné bojovníky. Tentorkát to ale ve vzájemném souboji trochu přehnal, neboť po svém soupeři hodil helmou.

Zápas mezi Avs a Arizonou měl divoký průběh. Sedm gólů za první třetinu, z toho šest za necelých osm minut, a celkový výsledek 9:3 hovoří za vše.

Pět a půl minuty před koncem zápasu, už za rozhodnutého stavu 8:3, se do sebe opřeli právě MacKinnon a Conor Garland, kteří se do sebe zaklesli a domácí hráč nakonec forvardovi Kojotů strhl helmu.

Tu následně vzal a svému soupeři jí hodil. A to až příliš přesně. Trefil ho totiž přímo na hlavu a k trestu za vzájemnou potyčku vyfasoval ještě desetiminutové pokárání za nesportovní chování.