MMA

Bellator míří na Nova Sport! Sledujte bitvu o titul a debut Chabibova bratrance

Fanoušci MMA těšte se! Na obrazovky Nova Sport a Voyo míří druhá nejprestižnější organizace – Bellator. Na duben jsou naplánové tři galavečery, které odstartuje už tento pátek Bellator 255, na kterém proběhne bitva o titul pérové váhy a představí se také neporažený Usman Nurmagomedov.

Ve světě MMA největší konkurent prestižní UFC bude na kanálech Nova Sport a platformě Voyo k vidění pravidelně a nový přísun porce bojových sportů zahájí 2. dubna první galavečer roku 2021 Bellator 255: Pitbull vs. Sanchez 2. Podívejte se, co čeká na fanoušky smíšených bojových umění.

 


Hlavní zápas Patricio Pitbull vs. Emmanuel Sanchez

O hlavní tahák večera se postará šampion dvou kategorií a žebříčkově nejlepší zápasník v organizaci Brazilec Patricio Pitbull Freire (31-4-0). O titul pérové váhy se ho podruhé pokusí připravit Emmanuel Sanchez (17-3). Spolu se střetli již v roce 2018, kdy vyzyvatel sice vydržel až do konce, ale na body jasně prohrál. Nynější duel navíc proběhne v rámci semifinálového kola World Grand Prix a na vítěze čeká neporažený A. J. McKee (17-0) a možná výhra 1 milionů dolarů (tedy kolem 22 milionů korun).

Zdroj: Nova Sport


 

Neiman Gracie vs. Jason Jackson

Čtvrtá generace legendární rodiny Graciových změří síly s Jasonem Jacksonem (13-4) ve velterové váze. Jamajčan bude v kleci poháněn největší výhrou dosavadní kariéry, kterou si připsal bodovým vítězstvím nad bývalým UFC šampionem Bensonem Hendersonem. Jenže teď proti němu bude stát jiu-jitsu specialista Neiman Gracie (10-1), dokáže soupeř odolat jeho boji na zemi, kde může submise přijít v každé vteřině?
Tyrell Fortune vs. Jack May

Zápas domluvený na poslední chvíli přinese napínavou odvetu a šanci na opravu. Fortune (9-1) měl původně bojovat s Mattem Mitrionem, ale ten se týden před zápasem zranil. Jako náhrada na poslední chvíli naskočil Jak May (11-7), který má se soupeřem nevyřízené účty. V kleci se střetli v září minulého roku, ale zápas byl po třech minutách kontumován, neboť Fortune namířil svůj kop do slabin protivníka a ten již nemohl pokračovat.

Zdroj: p

 

Usman Nurmagomedov vs. Mike Hamel 

Shoda příjmení není náhoda! Usman (11-0) je nejmladší bratranec neporaženého Chabiba Nurmagomedova. Sám nepoznal porážku, deset soupeřů ukončil před limitem a mnozí tvrdí, že je ještě talentovanější než jeho vzor. Po dlouhém čekání se konečně představí na půdě Bellatoru a s debutem přichází mnoho otázek. Ukázat krev dagestánského bojovníka dostane proti Američanovi Mikovi Hamelovi (7-4).


 

Alejandra Laraová vs. Kana Watanabeová

Toto může být jeden z nejzajímavější zápasů celého večera. Neporažená Japonka Kana Watanabeová (9-0-1) se postaví veteránce Laraové (9-3), které v Bellatoru prohrála jen proti šampionkám. Obě mají na kontě plejádu ukončení před limitem, a to jak v postoji, tak na zemi. Japonská válečnice kromě tvrdého postoje těží ze zázemí v judu, ve kterém se kvalifikovala až na olympijské hry.


 

Hlavní karta Bellator 255:

Patricio Pitbull vs. Emmanuel Sanchez – semifinále Grand Prix pérové váhy

Neiman Gracie vs. Jason Jackson – velterová váha

Tyrell Fortune vs. Jack May – těžká váha

Usman Nurmagomedov vs. Mike Hamel – lehká váha

Kana Watanabeová vs. Alejandra Laraová – muší váha

Související obsah

Předzápasy Bellator 255:

Magomed Magomedov vs. Cee Jay Hamilton

Mukhamed Berkhamov vs. Herman Terrado

Mandel Nallo vs. Ricardo Seixas

Fabio Aguiar vs. Khalid Murtazaliev

Roger Huerta vs. Chris Gonzalez

Jonathan Wilson vs. Jose Augusto

Roman Faraldo vs. Trevor Gudde

Jordan Newman vs. Branko Busick


Galavečer Bellator 255 sledujte v pátek 2. dubna od 23:55 na kanále Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události