Tenis

Nejen smíření, dokonce zasnoubení! Ze Svitolinové bude paní Monfilsová

Nejen smíření, dokonce zasnoubení! Ze Svitolinové bude paní Monfilsová
Zdroj: Instagram @g.e.m.s.life

Láska dvou tenisových hvězd Eliny Svitolinové a Gaela Mofilse nabírá na obrátkách. Pouhých pár dní poté, co se pochlubili, že jsou po rozchodu opět spolu, oznámili své zasnoubení.

V únoru tenisté Gael Monfils a Elina Svitolinová oznámili světu, že se po dvou letech vztahu rozchází, ale jejich odloučení v nich zřejmě vzbudilo novou vášeň a smíření nabralo nečekaně rychlý spád.

Na konci března se na jejich společném Instagramu objevily příspěvky, které naznačovaly, že jsou opět spolu a hned třetího dubna oba tenisté oznámili ještě větší novinu. Monfils požádal svou ukrajinskou partnerku o ruku a ona řekla ano.

Obrovskou novinku oznámili na svých osobních i na společném instagramovém profilu a zároveň doplnili hashtag "červenec 2021", takže to vypadá, že se budou brát ani ne půl roku po rozchodu.

Související obsah

K překvapivé zprávě šťastnému páru okamžitě gratulovaly ostatní tenisové hvězdy včetně české tenistky Barbory Krejčíkové. Ještě před týdnem jejich fanoušci netušili, že se dají zas dohromady, ale věci nabraly rychlý spád, a tak je možné, že již v létě bude jednou z nejlepších tenistek světa paní Monfilsová.

Tenisový šoumen Gael Monfils často baví diváky svými netradičními údery. Touto parádou ukončil zápas s Rumunem Copilem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události