Hokej

Sedm zubů venku! Rozhodčí dostal ránu pukem, bere to s humorem

Sedm zubů venku! Rozhodčí dostal ránu pukem, bere to s humorem
Zdroj: Tomi Jokela/AOP

Finský hokejový sudí Jukka-Pekka Koistinen je evidentně veselá kopa. Poté, co v zápase mezi Hämeenlinnou a Mikkelinem Jukurit dostal zásah pukem přímo do pusy, přišel o sedm zubů. Prý ale díky tomu zhubne do plavek.

Do konce druhé třetiny mezi Hämeenlinnou a Jukuritem zbývalo něco málo přes minutu. Domácí Miru Ruokonen vypálil ihned po vhazování a gólman Sami Rayaniemi ho vyrazil přímo do úsměvu finského arbitra.

Ten se skácel okamžitě k zemi a rázem měl o pár zubů méně. "Mám otřes mozku, zlomeninu horní čelisti a přišlo mi, že mi vypadly z úst absolutně všechny zuby. Dentista mě pak ale uklidnil, čtyři zuby byly úplně pryč a další tři zlomené," popisoval Koistinen.

Následně vše okomentoval s obrovskou dávkou humoru. "Dost mě bolí ústa, ale nestěžuju si. Kotouč mě mohl zasáhnout do krku, což by bylo ještě horší. Jediná nevýhoda je, že budu muset jíst asi měsíc pouze tekutou stravu. I když vlastně... Bude letní sezona a já díky tomu aspoň zhubnu do plavek," smál se dnes už bývalý hokejista.

Související obsah

Jiné problémy řeší NHL, kde chtěl sudí záměrně poškodit Nashville:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události