Pastrňákova asistence na Flyers nestačila! Voráček slaví bez bodu

Noční NHL přineslo souboj dvou českých ikon. Davida Pastrňák si proti Flyers Jakuba Voráčka připsal asistenci, ale k vítězství nestačila. Philadelphia v prodloužení zvítězila 3:2. Gólově se dařilo Tomáši Noskovi, který pomohl k výhře Knights nad St. Louis 6:1.

Boston podlehl Philadelphii poprvé v sezóně. Přitom ještě ve druhé třetině byl ve vedení 2:1, kdy Pastrňák před bránou našel Bergerona, a ten se do odkryté sítě nemýlil. Ve třetí třetině však za Flyers Couturier využil přesilovku a bylo srovnáno. O vítězi se rozhodlo v prodloužení, kde Vladaře, který si připsal 29 zákroků, překonal Travis Sanheim. Česká opora Phily, Jakiub Voráček, tentokrát vyšla naprázdno.

Sestřih Boston vs. Philadelphia

Z Čechu se blýskl také Tomáš Nosek, který proti St. Louis Blues zahájil gólovou nadílku. V 8. minutě otevřel skóre a bodoval už ve třetím zápase v řadě. Vegas pak o výhře rozhodlo ve druhé třetině za stavu 2:1, kdy během necelých dvou minut zvýšili na 5:1 a následně Hague ještě upravil na konečných 6:1.

Sestřih Vegas vs. St. Louis

Jako poslední se nad ránem dohrával zápas LA Kings a Kojotů z Arizony. Ty přidali třetí výhru v řadě a Los Angeles porazili 5:2. Formu znovu ukázal hrdina minulého zápasu Jakob Chychrun, který připsal dvě asistence, ale vyšel bez gólu. Jeho hattrickovou štafetu převzal Michael Bunting, který se trefil dvakrát v první a slávu završil ve druhé třetině.