MMA

Dobrá zpráva pro Vémolu! Attila přemýšlí o odvetě, má podmínku

Dobrá zpráva pro Vémolu! Attila přemýšlí o odvetě, má podmínku
Attila Végh vs. Karlos Vémola na Oktagon 15 Zdroj: Profimedia

Karlos Vémola může mít malý důvod k radosti. Jeho přemožitel Attila Végh potvrdil zájem o odvetu zápasu století.

První zvěsti o jednání přišly po turnaji OKTAGON 22, kdy promotéři oznámili, že se slovenskou legendou nedávno mluvili. Ačkoli prý neřešili nic konkrétního, Ondřej Novotný to označil za: “velký posun.“


A pro slovenský server športky.sk schůzku nyní okomentoval i sám Végh. Potvrdil jednání s OKTAGONEM, které však nepřineslo žádné konkrétní datum, ale věci se daly alespoň trochu do pohybu. “Stále platí to, že když budou moci fanoušci na tribuny, tak jsem tomu otevřený,“ vyjádřil se Végh.


Připomeňte si rozhovor s Attilou Véghem krátce po zápase s Karlosem Vémolou, tehdy Pumukli očekával příchod prvního syna:


 

Dlouho nebylo jasné, zda Végh o odvětě vůbec uvažuje, neboť po vítězství v roce 2019 si užíval zaslouženého volna, rodiny a věnoval se svým svěřencům. Nyní to vypadá, že už uvažuje o návratu a až se na stadiony vrátí i diváci, možná se fanoušci MMA dočkají i odvety dvou česko-slovenských ikon MMA.

Související obsah

Vémola od porážky nelení. I přes řadu operací stihl už čtyři zápasy a stal se šampionem ve střední váze. Titul mu však byl na posledním turnaji odebrán, neboť nesplnil váhový limit. Nyní se čeká na duel zahraničních soupeřů, kteří budou bojovat o právo Terminátora vyzvat v boji o volný pás.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události