Fotbal

Naháč z Granady odhalil svou pouť za slávou: Hodiny byl ukryt pod plachtou

Muž, který svým vystoupením narušil čtvrtfinálové klání mezi Granadou a Manchesterem United, prozradil, jak se na stadion dostal, aniž by prošel jakoukoliv kontrolou.

Známá je i totožnost exhibicionisty, kterému tamní média přezdávají "Naháč z Granady" a který běžně chodí v ulicích v rouše Adamově. Jmenuje se Olmo García a je mu 37 let.

Jeho cesta za slávou během zápasu Evropské ligy, v němž Manchester United zvítězil na půdě Granady 2:0, začala už v sedm hodin ráno.

"Muž se dostal na stadion poté, co prošel bezpečnostním perimetrem mezi stadionem a budovou Palacio de Deportes," uvedla policie na adresu v andaluském městě populárního chlápka.

"Muž se ukryl pod reklamní plachtou a nebyl vůbec vidět. Strávil tam čtrnáct hodin, než vběhl na hřiště," popsala oficiální zpráva.

Související obsah

Na hřiště vběhl García v šesté minutě, dal si sólo po trávníku, udělal kotrmelec a nechal se odvést ochrankou a policisty k výslechu.

Nová celebrita spustila rozruch. Nahý fanoušek na prázdném stadionu se rovnal skoro scénáři z pera sci-fi autorů.

 

Související obsah

Sportovní příznivci ihned začali jeho vousatou vizáž přirovnávat k řadě známých vousatých osobností. Například k Ježíšovi, Jamesi Hardenovi či postavě Aladeena od Sachy Barona Kohena.

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události