Fotbal

Zásah, vybitý. Podavač míčů pomstil svůj klub přesně mířenou trefou

Hodně frustrovaní byli fotbalisté Ajaxu po úvodním čtvrtfinále Evropské ligy proti AS Řím. Domácí totiž mohli vést i o dva góly, ale po neproměněné penaltě nakonec prohráli 1:2. V samotném závěru pak neunesl nervy ani podavač míčů nizozemského celku, který ve vzteku "vybil" italského soupeře.

Ajax měl zápas skvěle rozehraný, na domácím stadionu vedl po gólu Klaasena, následně mohl přidat druhý gól z pokutového kopu Tadič, jenže penaltu neproměnil.

To vlilo krev do žil Římu, který dokázal do konce druhé půle dát dva góly a do odvety si tak odváží velmi nadějný výsledek.


Související obsah


 

AS Řím pak v závěru dost zdržoval a hlídal si svoje vedení, to se nelíbilo jednomu z podavačů míčů Ajaxu, který v samotném závěru hodil po jednom z fotbalistů italského cellku prudce balón ve stylu vybíjené.


Související obsahRiccardo Calafiori byl z momentu dost překvapený a chvilku nevěděl, jestli má simulovat nebo hrát. Jeho reakcí se tak nyní baví sociální sítě.

Po zápase ale sám fotbalista, který za zdržování dostal i žlutou kartu, reakci podavače pochopil. "Musím uznat, že by mě také naštvalo, kdybych viděl soupeře, jak v takové situaci zdržuje. Neříkám, že to respektuju, ale chápu to," prozradil Calafiori pro Sky TV.

 

 

Související obsah

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.