Hokej

VIDEO: Buffalu nevyšlo střídání, na ledě mělo deset hráčů najednou

Hokejisté Buffala prožívají tragickou sezonu a sbírají jednu prohru za druhou. Nyní se fanoušci baví také špatným střídáním Sabres, v jednu chvíli měli deset bruslařů na ledě.

Buffalo v noci nestačilo na Washington, když prohrálo 3:4. Na konci první třetiny se Sabres připravili o přesilovou hru, jelikož jim nevyšlo střídání.

V jednu chvíli bylo na ledě dokonce deset hráčů Šavlí. "Je jich tam 3, 4, 5, 6, 7, 8. Příliš mnoho na spočítání, příliš mnoho na hru," glosoval zámořský komentátor špatné střídání Buffala.

Na jejich obranu je nutno říci, že pokud se hráči nezapojují do hry, může být při střídání v tzv. ochranné zóně na ledě více než pět bruslařů najednou, ale Šavlím i po dokončení střídání zbylo na ledě šest hráčů a brankář, takže o trestu za příliš mnoho hráčů na ledě nebylo pochyb.

Související obsah

Fanoušci si tak ihned začali utahovat z bídné sezony Buffala, kterou špatné střídání jen podtrhuje. "Víc mužů na ledě, než výher v sezoně," napsal k videu jeden z hokejových fandů. Další zmínil, že Buffalo si chtělo po rekordní sérii proher připsat také rekord v počtu hráčů na ledě.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události