Gólman Rittich mění adresu! Nově bude chytat za Toronto

Gólman Rittich mění adresu! Nově bude chytat za Toronto
Zdroj: Profimedia

V zámořské NHL pomalu končí přestupové období a mezi týmy tak dochází k pořádným rošádám. Poznává to i gólman David Rittich z Calgary, který na poslední chvíli mění své působiště a odchází do Toronta. Ke změnám dochází i v Bostonu.

O odchodu českého brankáře se spekulovalo už dlouho. Původně to vypadalo, že se přesune do Washingtonu, kde doplní dvojici Vaněček - Samsonov. a zároveň nahradí Henrika Lundqvista, který měl srdeční problémy a po operaci nakonec do letošní sezony nenastoupí.

Nicméně nakonec se Rittich stěhuje do Toronta Maple Leafs, opačným směrem do Calgary Flames zase putuje možnost volby v třetím kole draftu 2022.


Související obsah


 

Ostatně vedení Toronta posiluje opravdu mohutně, chvilku před oznámením příchodu Davida Ritticha, podepsalo také zkušeného Nicka Foligna z Columbusu.


Související obsah


 

Ke změnám dochází v Bostonu, kde už nebude působit útočník Anders Bjork. 24letý americký útočník bude nově hájit dres Buffala, naopak do týmu Bruins se stěhuje ze Sabres Taylor Hall a Curtis Lazar.


Brankář Rittich prožil v dresu Flames vydařené večery:
Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.