Hokej

Chára měl na krajíčku. Fanoušci Bostonu ho dojali ovacemi vestoje

Dlouholetý kapitán hokejového Bostonu Bruins Zdeno Chára se dočkal zasloužené pocty. V noci si zahrál v Bostonu konečně před fanoušky, kteří mu přichystali ovace vestoje. V kombinaci se vzpomínkovým videem tak slovenského obra málem dojali k slzám.

Od roku 2006 až do loňského prosince byl Zdeno Chára oporou a kapitánem Bostonu Bruins, letos už 44letý veterán válí za Washington.

V průběhu sezony už se několikrát vrátil do TD Garden v dresu Capitals, ale nyní to bylo poprvé za přítomnosti fanoušků, takže došlo i na menší slavnost během zápasu.

Uprostřed první třetiny se v aréně promítalo video, které oslavovalo Chárovo působení u Bruins. Přítomní fanoušci ukázali, jak moc si své legendy váží, a tleskali Chárovi vestoje. Slovenský obránce musel zhluboka oddychovat, aby se ubránil slzám.

Související obsah

Během čtrnácti let u Bostonu odehrál Chára za massachussettský celek přes tisíc zápasů. V roce 2009 byl vyhlášen nejlepším obráncem NHL a v roce 2011 slavil s Bruins zisk Stanley Cupu.

Fanoušci Bostonu s chutí oslavili svého velikána, ale ze zápasu radost mít nemohli. Bruins totiž podlehli Washingtonu vysoko 1:8.

Související obsah

Zápasy NHL můžete každý den sledovat živě i ze záznamu na kanálech Nova Sport a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události