Fotbal

Překupníci nabízí lístky na Slavii! Bude hodně zle, rozčiluje se Tvrdík

Překupníci nabízí lístky na Slavii! Bude hodně zle, rozčiluje se Tvrdík
Zdroj: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Už ve čtvrtek proběhne odveta čtvrtfinále Evropské ligy mezi pražskou Slavií a Arsenalem a na internetu se objevil inzerát s VIP lístky právě na tento duel. Cena je hodně přemrštěná a celá situace nenechala chladným ani Jaroslava Tvrdíka.

Asi každý fotbalový fanoušek by se chtěl ve čtvrtek večer posadit do ochozů SINOBO Stadium a užít si možná největší zápas Slavie tohoto roku. Jenže přes koronavirová opatření to stále není možné.

Pár vstupenek bylo samozřejmě rozdáno mezi partnery klubu, aby se na fotbalový svátek dostal alespoň někdo. Přesto se našel jedinec, který si toho neváží a dal na internet inzerát s prodejem těchto lístků.

Související obsah

Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby cena jednoho vstupu do VIP lóže nebyla 17 990 korun! I v této době se tak objevují překupníci, kterým není nic svaté.

Na celou situace reagoval na svém twitterovém účtu také předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. "Již to vyšetřujeme. Vzhledem k velmi omezenému počtu lístků a možností věřím v úspěšný výsledek šetření. A pak bude hodně zle. Tohle je hnus," napsal rozčílený Tvrdík.

Boj s překupníky, zdá se, nikdy neskončí. A to ani v této nelehké době. Spíše to vypadá na legendární boj Dona Quijota s větrnými mlýny.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Připomeňte si první zápas Slavie s Arsenalem na půdě londýnského celku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události